İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik saf ipekten üretilen ve göz yapısının durumuna göre teker teker uygulanan yapay bir kirpiktir. Kirpikler tane tane yerleştirilir ve bu yüzden uygulama aşaması uzun süren bir yöntemdir.

İPEK KİRPİĞİN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

İpek kirpik uygulamasının sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi hiç makyaj yapmadan dışarıya çıkabilmektir. Ayrıca ipek kirpik uygulaması uzun süre gözde kalabilmektedir. Bu süre 6 ay ile 12 ay arasında değişir, eğer 2-3 haftada bir kontrole gidilirse ve dökülen kirpikler yenilenirse bu süreler daha da uzayabilir.

Bu uygulama gündelik yaşam açısından oldukça büyük bir kolaylıktır. Bu yüzden ipek kirpik uygulaması gün geçtikçe popülaritesi ve talep oranı artan bir uygulamadır.

İPEK KİRPİK KURSUNDA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

İpek kirpik kursunda kursiyerlerimize göz şekilleri, kirpik yapısı kirpik kalınlıkları ve uzunlukları hakkında çeşitli teknik bilgiler verilmektedir. İpek kirpik kurslarımızda uygulama aşamaları siz değerli öğrencilerimize bire bir uygulamalı olarak gösterilmektedir. Teorik bilgilerin yanı sıra kurslarımızda ya da uygulama merkezlerimizde kursiyerlerimize ipek kirpik uygulaması yaptırılarak bu konudaki becerilerinin pekişmesi sağlanmaktadır.

Hakkımızda

İletişim

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA
×